Forivia Temsilci Sözleşmesi

Kayıt işlemini kendisi gerçekleştiren kişiler için;

Forivia Temsilci Kayıt formuna girdiğim ad, soyad, doğum tarihi , T.C. kimlik no, adres, telefon ve diğer bilgilerin bana ait olduğunu, bu bilgilerin doğruluğunu teyit ederim. Ayrıca bu kaydın kendi isteğim ile gerçekleştiğini kabu

Bu form içinde verdiğim ve daha sonra tarafımdan verilecek olan bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde her türlü sorumluluk tarafıma aittir. Bu sözleşme ile 
Forivia Temsilci Yönetmeliği'ndeki tüm kuralları ve şartları okuyup anladığımı ve bu kuralları uygulayacağımı baştan kabul ve taahhüt ederim. 

Kayıt işlemini bir diğer yeni temsilci adına gerçekleştiren üst/alt sponsorlar/temsilciler için;

Kayıt işlemini gerçekleştirdiğim kişinin ad, soyad, doğum tarihi , T.C. kimlik no, adres, telefon ve diğer bilgilerinin kaydı açılan kişiye ait olduğunu, bu bilgilerin doğruluğunu, kaydı açılan kişinin talebi ile ve bilgisi dahilinde gerçekleştirdiğimi kabul ederim. 

Kaydı açılan kişi tarafından verilen bilgilerin yanlış ve eksik olması halinde tüm sorumluluğun tarafım ait olduğunu kabul ediyorum. Bu sözleşme  ile kayıdı açılacak kişinin 
Forivia Temsilci Yönetmeliği'ndeki tüm kuralları ve şartları okuduğunu, anladığını ve  bu kuralları uygulayacağını baştan kabul ve taahhüt ederim.


Forivia, bu form üzerinden ya da diğer yollarla gelebilecek ilk ya da yenilenen başvuruları reddetme hakkını saklı tutar. 
Forivia Temsilci Yönetmeliği'ndeki kuralları, şartları, süreçleri okumamak ve bilmemek mazeret sayılmamakta olup, Forivia Dış Tic. Ltd. Sti'ine "TEMSİLCİ" olan herkes bu kurallar ve yaptırımlar ile bağlıdır.

 

Herhangi bir sorunuz ya da iletmek istediğiniz bilgiler için "iletisim@forivia.com" adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Yayınlanma/Güncelleme Tarihi : 27-06-2013 11:08:18